Agencja Eventowo-Reklamowa Attis

Kliknij tutaj, aby poznać ofertę naszej firmy!

Atrakcje na imprezy

Zjeżdżalnia dmuchana mickey

...

dmuchana zjeżdżalnia to obecnie nieodzowny element każdej imprezy plenerowej

Zjeżdżalnia dmuchana słonik

...

Zjeżdżalnia dmuchana połykacz orka

... ...

Zostać połkniętym przez wieloryba, to dopiero coś. Dla maluchów przebywanie we wnętrzu ryby to niesamowita przygoda i choć nie trwa to trzy dni, jak w przypadku biblijnego Jonasza to i tak warto spróbować. Chwila wspinaczki po drabince, potem moment we wnętrzu wieloryba , szybki ślizg i dalej pędem po dmuchanej podłodze imitującej wodę powrót do ogromnej paszczy na drabinkę. To wszystko sprawia, że połykacz Wieloryb to bardzo lubiane przez dzieci urządzenie.

Tor przeszkód ze zjeżdżalnią

...

Tor przeszkód z małą zjeżdżalnią to urządzenie pneumatyczne spełniające funkcję zjeżdżalni i zamku do skakania.Doskonałe na imprezy plenerowe.

Suchy basen z piłeczkami

...

Kąpiel w basenie wcale nie musi być mokra. Zabawa w berka, chowanego i wiele innych, a wszystko w basenie wypełnionym kilkoma tysiącami piłeczek. Baseny z piłeczkami to bardzo popularne i lubiane przez dzieci urządzenia. Na dobre zagościły na imprezach plenerowych.

Suchy basen z piłeczkami kosteczka

...

Zamek do skakania

...

Łódeczki

...

Kule wodne czy łódeczki potrzebują basenu z wodą wymagany więc jest dostęp do ujęcia wody może to być hydrant lub staw, wystarczy około 30-40 cm głębokości i już doskonale można się bawić - są doskonałym pomysłem na rozszerzenie działalności rozrywkowej dla dzieci, sprawdza się na piknikach, festynach oraz w parkach rozrywki oczywiście pod warunkiem zapewnienia dostępu do wody. Nie polecamy ani nie wykonujemy zabaw bezpośrednio w jeziorach lub stawach gdyż wiąże się to z troską o bezpieczeństwo naszych pociech, tylko w basenie jest to całkowicie bezpieczna zabawa

Kule wodne

...

Kule wodne czy łódeczki potrzebują basenu z wodą wymagany więc jest dostęp do ujęcia wody może to być hydrant lub staw, wystarczy około 30-40 cm głębokości i już doskonale można się bawić - są doskonałym pomysłem na rozszerzenie działalności rozrywkowej dla dzieci, sprawdza się na piknikach, festynach oraz w parkach rozrywki oczywiście pod warunkiem zapewnienia dostępu do wody. Nie polecamy ani nie wykonujemy zabaw bezpośrednio w jeziorach lub stawach gdyż wiąże się to z troską o bezpieczeństwo naszych pociech, tylko w basenie jest to całkowicie bezpieczna zabawa

Trampolina

...

Urządzenie rekreacyjne wykorzystywane na imprezach firmowych i festynach. Na trampolinie o dużej średnicy np. cztery metry może jednocześnie skakać więcej osób co uatrakcyjnia zabawę i pozwala na wykonywanie ewolucji grupowych.

Eurobungee

...

to czterostanowiskowa trampolina bungee wyposażona w siatkowe batuty. Urządzenie jest jedną z niewielu trampolin na rynku, której konstrukcja jest na stałe przytwierdzona do przyczepy, dzięki czemu jest mobilna i wyjątkowo szybka w obsłudze. Nowoczesna budowa pozwala zaledwie w około godziny przygotować urządzenie do zabawy. Konstrukcja trampoliny przewiduje możliwość transportu batutów oraz osprzętu na przyczepie.

Malowanie twarzy

...

Kącik animacyjny

...

Twister

...

Dmuchany dart

...

Prowadzenie gier i zabaw

... ...

Narty do rywalizacji

...

Szczudła

...

Stroje bajkowe - królik

...

Maskotki są stosowane głównie w marketingu firmy promując jej markę, ale coraz częściej wykorzystywane są jako atrakcje na piknikach rodzinnych czy festynach. Postacie maskotek ze znanych kreskówek umilają czas naszych milusińskich rozdając słodycze, pozując do zdjęć a także tańcząc i prowadząc zabawy. Jest to sposób na atrakcyjny i niepowtarzalny projekt imprezy pomagając animatorom w zabawach z dziećmi i rodzicami.

Stroje bajkowe - miś/tygrys

...

Popcorn i wata cukrowa

...

Watę cukrową znano już w XVI wieku we Włoszech, ale była przysmakiem dostępnym tylko dla wybranych. Słodka, puszysta, wspaniała ... może być różnokolorowa ! Przysmak dzieci od dziesięcioleci. Historia - wynalazek dwóch Amerykanów - Williama Morrisona i Johna Whartona – zaprezentowany na targach w Louisville w 1904 roku uczynił ją niezwykle popularną. Od tego czasu na każdej imprezie plenerowej, od poważnego eventu naukowców po wesoły piknik rodzinny, każdy chętnie spróbuje i przypomni sobie ten zapomniany smak z dzieciństwa. Jest zawsze atrakcją wszelkich festynów i imprez okolicznościowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Popcorn jest jeszcze starszą według źródeł przekąską wynalezioną w Meksyku ale pierwsze prażenie zapoczątkowały plemiona Indianin Inków i Azteków. Obecnie jest to nie odłączna przekąska w kinach i na imprezach plenerowych. Oferowana w smaku tradycyjnym czy maślanym zawsze cieszy się popularnością i uatrakcyjnia menu każdej imprezy.

Karuzela łańcuszkowa dla dzieci

...

Kolejka dla dzieci na szynach

...

Orient Express to wygodna i całkowicie bezpieczna kolejka szynowa dla dzieci, która zapewnia najmłodszym moc niepowtarzalnych wrażeń przez cały rok. Podróż w lokomotywie lub w uroczym wagoniku to dla maluchów fascynująca przygoda, bo kolejka sunie po torach leciutko i żwawo, jak prawdziwa maszyna parowa.

Kucyk pod siodło

...

Quady spalinowe 2 szt + tor dmuchany

Statek piracki

Kolejka duża akumulatorowa

Ścianka wspinaczkowa dmuchana dla dzieci

Dzieci będą mogły poćwiczyć różne partie mięśni oraz poprawić kondycję fizyczną. Poza tym taka ścianka wspinaczkowa umożliwia wspaniałą zabawę. Rywalizacja i zabawa działają świetnie na psychikę dziecka i pozwolą na rozładowanie stresu. Dzięki takiej aktywności maluchy będą mogły ćwiczyć swoją cierpliwość i panowanie nad emocjami. Jako rodzic będziesz mógł odczuwać satysfakcję z zapewnionej dzieciom rozrywki. Dmuchana ścianka wspinaczkowa jest miękka, dlatego dzieci mogą bezpiecznie się od niej odbijać.

Urządzenia rekreacyjne dmuchane i mechaniczne to nasza propozycja dla Państwa na uatrakcyjnienie wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, festynów firmowych oraz szkoleń i eventów. Bogaty asortyment naszych urządzeń rekreacyjnych to gwarancja uśmiechu każdego dziecka i dorosłego, to gwarancja udanej zabawy i sporej dawki adrenaliny, podczas zdrowej i bezpiecznej rywalizacji. Bez względu na wiek, każdy z przyjemnością zagra w gigantyczne piłkarzyki, stoczy z kolegą pojedynek w sumo, a zwycięstwo potwierdzi w potyczkach gladiatorów czy w walkach na ringu bokserskim. Sztuczna ścianka wspinaczkowa czy byk rodeo – to atrakcje, które dostarczą maksymalną ilość pozytywnych wrażeń i emocji. Spróbujcie swoich sił w turnieju bangee run, zorbingu czy w skakaniu na dmuchanych rurach, a odkryjecie, że dmuchańce to nie tylko zabawa dla najmłodszych.Nie zapominamy oczywiście o dzieciach – to dla nich i dla ich uśmiechu i radości – posiadamy w naszym asortymencie dmuchane zamki zjeżdżalnie, suche baseny z piłeczkami, zamki do skakania, ścianki wspinaczkowe i wiele, wiele innych, na których z całą pewnością wyładują nadmiar dziecięcej energii.Nasza oferta zawiera wiele dmuchanych jak i mechanicznych urządzeń – to dzięki nim i profesjonalnej obsłudze wszystkie imprezy integracyjne organizowane przez naszą Agencję Eventową Attis upływają w miłej oraz bezpiecznej zabawie i kończą się pełnym sukcesem.